Náš příběh

Jsme tým profesionálů ze světa automotive a poskytujeme komplexní automobilové služby v rámci krátkodobých i dlouhodobých eventů, či správy vozových parků v České republice i v zahraničí.

Na základě našich špičkových zkušeností se postaráme o automobily a vše kolem nich od začátku až do konce a to do nejmenších detailů.

Vaše pohodlí a spokojenost je naším nejvyšším cílem, a neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytli nejlepší možnou službu.

Každý člen našeho týmu má dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky a péče o automobily. Pro nás všechny jsou auta velkou životní láskou a proto děláme svoji práci rádi a naše služby dosahují těch nejvyšších kvalit.

Tato unikátní kolekce obsahuje všechny zásadní modely z každé dekády české značky ŠKODA od roku 1964. Na dvě desítky nablýskaných veteránu a youngtimerů, každé se svým vlastním příběhem, jsou Vám plně k dispozici.

Ať už se bude jednat o doprovodný program v rámci Vašeho eventu, nebo o víkendovou projížďku, čas strávený ve společnosti těchto krásných vozů je nezapomenutelným zážitkem pro každého milovníka automobilů a historie.

A jaký bude

ten váš příběh?

Co můžete s veterány zažít?